Nemzetközi Autó-Motor-Tuning Show 2012
Alapjában véve nem igazán érdekelt a carstyling.hu által évente megrendezett tuning show, ami a fővárosban szokott lenni a Hungexpo területén.
Viszont a múlthét folyamán a fórumunkat olvasva egy érdekes linket találtam a hozzászólások között!
A dolog lényegében annyi, hogy az idei rendezvényen egy háromnapos élő show keretében, egy vadonatúj Highline felszereltségű, B7-es Passat került átépítésre a közönség előtt!
Módosítottak a futóműn, a motorvezérlésen teljesítménynövelés céljából, továbbá a teljes belső felszerelést kicserélték, nem beszélve az autó teljes újrafényezéséről és még sorolhatnám...
De amire igazán figyelmes lettem az az, hogy a hangrendszert a GulacsiGalery készítette.
Akik az elejétől nyomon követik a Passat Klub Hungary történéseit, azok bizonyára tudják, hogy kiről is van szó.
Az illető annak idején egy B5.5-s Passat tulajdonosa volt, aki ismert volt az indexes fórumon és az akkori találkozókon is rendszeresen részt vett, Szakáll77 nicknéven.
Ezen információk ismeretében elhatároztam, hogy a három nap valamelyikén mindenképp kilátogatok a rendezvényre és készítek pár fotót és videót. Elvégre egy Passatról volt szó és biztos voltam benne, hogy az élő shown kívül látni fogok sok-sok Passatot.
Végül a látogatásra a vasárnapi napon került sor és nagyjából be is jöttek a számításaim.
Igaz, egy picivel több Passatra számítottam, de azért így is elégedett vagyok! :)
Sajnos szaktudás és megfelelő technika hiányában igencsak amatőrre sikerült az a videó összeállítás, amit most megosztok a Passat tulajdonosokkal, de azért remélem, hogy a "célnak" megfelel. :)