Fő tartalom átugrása

Volkswagen-találkozó 2016 Hungaroring

Kedves Passatosok!

Egy rövid, amatőr videó összeállítással kedveskedünk mindazoknak, akik kiállították a Passatjukat az idei Volkswagen-találkozón és azoknak is, akik bármilyen okból kifolyólag nem tudták tiszteletüket tenni az idei rendezvényen.
Köszönjük, hogy eljöttetek és kiállítottátok az autótokat! Nagyon kedves és jóleső dolog volt, hogy sok olyan ismerős is velünk tartott, akik már nem Passat tulajdonosok, mint például Hege, MJR, Peet és még sorolhatnánk...
Külön köszönetet érdemel NVili, aki elhozta és kiállította a 25 évében járó B3-as Passatját, melyben mindösszesen csak 46.000(!)km van.

Nem mehetünk el a negatív dolgok mellett sem!
Sajnos volt egy árnyoldala a hétvégi eseménynek, ami veszélyezteti a jövőévi Passat-felvonulást.
Pár ember úgy gondolta, hogy a felvonulás közben előzhet, autós társával gyorsulhat, tolathat, kiszállhat fotózkodni.
Ez miatt (jogosan) elég komoly fejmosást kaptunk.
Való igaz, hogy a kiállítói nyilatkozat nem tér ki minden műveletre, de világosan szerepel benne, hogy követni kell a felvezetőautót és előzni tilos.
Bízunk benne, hogy a jövő évig rendeződnek a dolgaink és ezek az emberek tanulnak, tanulunk az idei esetből! Várunk benneteket jövőre is, és ha lehet, akkor töltsük már fel azt a 168 férőhelyet! ;) Tipp: bejelentkezés után hozzálehet szólni a cikkhez.